Sobota, 20 kwietnia 2024 r. imieniny: Agnieszki, Amalii, Czecha | Sobota II tygodnia okresu wielkanocnego

Aktualności 27 grudnia 2017 00:02 wyświetleń: 948

Dziecięcy Parafialny Przegląd Kolęd i Pastorałek

Zapraszam do udziału w „Dziecięcym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek ”

• Przegląd kolędowy odbędzie się w niedzielę 7 stycznia 2018 r. o godz. 1600 w remizie OSP w Cychrach, w ramach spotkania opłatkowego.
  • Udział w przeglądzie może wziąć dziecko, które lubi śpiewać i swoimi umiejętnościami pragnie ubogacić innych.
  • Chęć wzięcia udziału w przeglądzie kolędowym należy zadeklarować u ks. proboszcza do dnia 31 grudnia, przekazując górny odcinek karty zgłoszeniowej.
  • Każdy uczestnik otrzyma płytę CD z podkładami dźwiękowymi oraz śpiewnik z tekstami. Przygotowane podkłady zawierają zaaranżowaną linię melodyczną z dopasowanym do niej tekstem kolędy. Obok tekstu znajdują się też wskazania pomocne we właściwym wykonaniu kolędy. Można również zaśpiewać do własnego podkładu (lub akompaniamentu), który należy przekazać wcześniej razem z kartą zgłoszeniową. 6 stycznia (sobota) w godz. 1400 - 1600 skorzystać będzie można z próby, która odbędzie się w remizie OSP Cychry. Pozwoli ona wykonawcy nabrać pewności siebie i wyzbyć się tremy.
  • W razie wątpliwości i pytań służę pomocą - ks. prob. Sławomir Pawlak, tel. 509 634 884.
aktualizowano: 2018-01-01 23:22