Czwartek, 25 kwietnia 2024 r. imieniny: Jarosława, Marka, Wiki | Czwartek III tygodnia okresu wielkanocnego | Święto Św. Marka Ewangelisty

Aktualności 11 lutego 2018 20:07 wyświetleń: 733

Ogłoszenia duszpasterskie - II niedziela zwykła 14.01. - 21.01.2018 r.

Dzisiejszej niedzieli obchodzimy w Kościele „Dzień Migranta i Uchodźcy.

• Modlimy się za wszystkich, którzy zmuszeni są do opuszczenia swoich domów i ojczyzn i szukania nowego miejsca na ziemi. A także o poszanowanie zwyczajów, wartości i prawa krajów, w których znajdują schronienie.
  • W najbliższy czwartek rozpoczniemy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan zakończony świętem Nawrócenia św. Pawła - apostoła narodów.

W naszej wspólnocie gościmy dzisiaj zespół „Nowinianki” z Nowin Wielkich pod dyrekcją Pani Bronisławy Czerniak i kierownictwem muzycznym Pana Bolesława Pielech.

Podczas 17-letniej działalności, Zespół dał się poznać na wielu przeglądach, uroczystościach gminnych i podczas koncertów w kościołach, zdobywając uznanie jurorów i aplauz słuchaczy.

aktualizowano: 2018-02-11 20:14