Czwartek, 26 kwietnia 2024 r. imieniny: Marii, Marzeny, Ryszarda | Piątek III tygodnia okresu wielkanocnego

Aktualności 27 marca 2018 21:22 wyświetleń: 764

Ogłoszenia duszpasterskie - V niedziela Wielkiego Postu 18.03. - 25.03.2018 r.

Rozpoczynamy dzisiaj rekolekcje wielkopostne dla dorosłych oraz dla dzieci i młodzieży.

• Potrwają do środy włącznie. Poprowadzi je ks. Michał Malek, wikariusz par. św. Stanisława Kostki w Szczecinie. Zapraszamy gorąco na te dni modlitwy i refleksji, pojednania i przemiany życia. Kandydatów do bierzmowania prosiłem by potraktowali udział w rekolekcjach jako obowiązkową formę przygotowania do sakramentu.

Niedziela - na każdej Mszy św. nauka rekolekcyjna

Poniedziałek - środa - do południa rekolekcje szkolne w ramach zajęć lekcyjnych po południu Msza św. z nauką 16:00 Bogusław, 17:30 Cychry, 19:00 Dargomyśl

• Jutro przeżywać będziemy uroczystość św. Józefa - oblubieńca N.M.P. Niech będzie ona dla nas okazją do modlitwy w intencji mężczyzna a szczególnie ojców i mężów.
  • Za tydzień Niedzielą Palmową Męki Pańskiej rozpoczniemy Wielki Tydzień. Na każdej Eucharystii poświęcę przyniesione przez nas palmy. Zadbajmy o podtrzymanie tego pięknego zwyczaju.  Jednocześnie pragnę przypomnieć, że w nocy z soboty na niedzielę, nastąpi przejście na czas letni. Wskazówki zegarków przesuniemy z godz. 2:00 na 3:00. W Cychrach Msza wieczorna w niedzielę sprawowana będzie jeszcze o godz. 17:00.
aktualizowano: 2018-03-27 21:23