Sobota, 21 września 2019 r. imieniny: Darii, Mateusza, Wawrzyńca | Sobota XXIII tygodnia okresu zwykłego | Święto Św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty

Aktualności 13 czerwca 23:15 wyświetleń: 66

Ogłoszenia duszpasterskie - VIII niedziela wielkanocna 09.06. – 16.06.2019 r.

Przeżywamy dzisiaj Uroczystość Zesłania Ducha Świętego kończącą okres wielkanocny.

• Módlmy się o duchową odnowę wspólnoty Kościoła a szczególnie o łaskę świętości dla jego pasterzy. O godz. 10:00 w Dargomyślu dzieci klasy III i IV przeżywać będą rocznicę I komunii świętej.
  • W poniedziałek wypada święto NMP Matki Kościoła a w czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.
  • W Najbliższym czasie sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć:  Krzysztof Różycki zam. w Dargomyślu i Honorata Raginia zam. w Dargomyślu
  • W minionym tygodniu swoją życiową drogę zakończyła nasza parafianka, śp. Stanisława Dusza, zamieszkała w Dargomyślu. Uroczystości pogrzebowe odbędą się w Dolsku. Naszą zmarła siostrę polećmy teraz miłosierdziu Bożemu ….
  • W rozpoczętym dziś tygodniu nie będzie Mszy św. w Cychrach w poniedziałek, wtorek i sobotę.
aktualizowano: 2019-06-13 23:22
Wszystkich rekordów:

projektowanie stron www szczecin, design, strony dla parafii

Parafia rzymskokatolicka pw. Św Stanisława BM

ul. Kościuszki 30, 74-404 CYCHRY, tel. 509 634 884 2019 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone