Poniedziałek, 14 października 2019 r. imieniny: Alany, Damiana, Liwii | Poniedziałek XXVII tygodnia okresu zwykłego | Wspomnienie dowolne Św. Kaliksta I, św. Małgorzaty Marii Alacoque

Aktualności

Aktualności 10 sierpnia 23:12 wyświetleń: 32

Ogłoszenia duszpasterskie - XI niedziela zwykła 16.06. – 23.06.2019 r.

 

Przeżywając dzisiaj Uroczystość Trójcy Świętej pragniemy oddać cześć Bogu w Trójcy Jedynemu i prosić o obfitość błogosławieństwa dla naszych rodzin i parafii.   

 
  • W środę dzieci i młodzież zakończą rok szkolny. Życzymy udanych, pełnych słońca i radości wakacji. Nie zapominajmy przez ten czas o niedzielnej eucharystii. Msza na zakończenie roku sprawowana będzie w Cychrach o godz. 8:15, a o 9:00 rozpocznie się apel w szkole. 
  • W czwartek obchodzić będziemy doroczną Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa (Boże Ciało). Msze św. z procesją eucharystyczną sprawowane będą:

w Dargomyślu o godz. 9:00

w Cychrach o godz. 11:30

w Bogusławiu o godz. 14:00

Poszczególne wspólnoty proszę o przygotowanie ołtarzy w swoich miejscowościach. Zapraszam serdecznie dzieci komunijne i rocznicowe, dziewczynki do sypania kwiatów, a mężczyzn i niewiasty do niesienia chorągwi, druhów z OSP do asysty przy Najświętszym Sakramencie i do zabezpieczenia drogi procesji.  

W Cychrach

I – rodzice dzieci klas I-II  

II – rodzice dzieci klas III-IV

III – rodzice dzieci klas V-VI

IV – rodzice dzieci klasy VII

 

  • W Najbliższym czasie sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć:  

Radosław Hładki i Natalia Hładka zd. Bielaszewska zam. w Krześnicy

  • W minionym tygodniu swoją życiową drogę zakończył śp. Wiesław Litwin, zamieszkały w Dębnie. Uroczystości pogrzebowe odbędą się w Dargomyślu we wtorek 18 czerwca. Wystawienie ciała zmarłego o godz. 8:30, Msza pogrzebowa rozpocznie się o godz. 9:00. Naszego zmarłego brata polećmy teraz miłosierdziu Bożemu ….
  • Uroczystość Odpustową w Bogusławiu przeżywać będziemy w poniedziałek 24 czerwca o godz. 18:00  Już dzisiaj zapraszam do jak najliczniejszego udziału we wspólnym dziękczynieniu.           

 

 

aktualizowano: 2019-08-10 23:17
Wszystkich rekordów:

projektowanie stron www szczecin, design, strony dla parafii

Parafia rzymskokatolicka pw. Św Stanisława BM

ul. Kościuszki 30, 74-404 CYCHRY, tel. 509 634 884 2019 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone