Wtorek, 06 czerwca 2023 r. imieniny: Laury, Laurentego, Nory | Wtorek IX tygodnia okresu zwykłego | Wspomnienie dowolne Św. Norberta

Aktualności

Aktualności 10 sierpnia 2019 23:09 wyświetleń: 583

Ogłoszenia duszpasterskie - XII niedziela zwykła 23.06. – 30.06.2019 r.

 

Serdecznie dziękuję wszystkim biorącym udział w Uroczystości Bożego Ciała. 

 

  • Dziękuję za przygotowanie ołtarzy. Druhom z jednostek OSP w Dargomyślu i Cychrach za asystę i zabezpieczenie drogi podczas procesji. Dziękuję też dzieciom i ich rodzicom.
  • Zakończenie oktawy Bożego Ciała odbędzie się w czwartek w Bogusławiu i Cychrach a w piątek w Dargomyślu.
  • W poniedziałek 24 czerwca o godz. 18:00  w Uroczystość narodzenia Św. Jana Chrzciciela przeżywać będziemy Odpust w Bogusławiu. Zapraszam do jak najliczniejszego udziału we wspólnym dziękczynieniu. W dniu tym nie będzie Mszy św. w Cychrach.  
  • W piątek obchodzić będziemy uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Z kolei w sobotę przypada Uroczystość św. Ap. Piotra i Pawła. Tego dnia w parafii salezjańskiej w Dębnie o godz. 18:00 obchodzony będzie odpust. Z tego też względu w sobotę nie będzie Mszy św. w Cychrach.
  • W przyszłą niedzielę z kościoła w Dargomyślu wyruszą uczestnicy 27 Szczecińskiej Rowerowej Pielgrzymki na Jasną Górę. Msze św. sprawowane będą o zmienionej porze w Dargomyślu o godz. 9:00 a w Bogusławiu o godz. 10:30
  • W Najbliższym czasie sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć:  

Radosław Hładki i Natalia Hładka zd. Bielaszewska zam. w Krześnicy

aktualizowano: 2019-08-10 23:11
Wszystkich rekordów:

projektowanie stron www szczecin, design, strony dla parafii

Parafia rzymskokatolicka pw. Św Stanisława BM

ul. Kościuszki 30, 74-404 CYCHRY, tel. 509 820 598 2023 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone