Wtorek, 06 czerwca 2023 r. imieniny: Laury, Laurentego, Nory | Wtorek IX tygodnia okresu zwykłego | Wspomnienie dowolne Św. Norberta

Aktualności

Aktualności 10 sierpnia 2019 23:05 wyświetleń: 589

Ogłoszenia duszpasterskie - XIII niedziela zwykła 30.06. – 07.07.2019 r.

 

Dzisiejszej niedzieli z kościoła w Dargomyślu wyruszyli uczestnicy 27 Szczecińskiej Rowerowej Pielgrzymki na Jasną Górę z terenu naszej gminy. 

 

  • Życzymy sprzyjającej pogody i wytrwałości na trasie.
  • W poniedziałek obchodzić będziemy wspomnienie św. Ottona z Bambergu – patrona naszej diecezji. Miłosierdziu Bożemu zawierzać będziemy wspólnotę Kościoła nad Odrą i Bałtykiem oraz jej pasterzy. Z kolei w środę przeżywać będziemy święto św. Tomasza Apostoła.   
  • We wtorek nie będzie Mszy św. w Cychrach.
  • W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź miesięczna o stałych porach. Dodatkowa Msza św. w Cychrach w piątek o godz. 18:00 Chorych z posługą odwiedzę w sobotnie przedpołudnie. Zapraszam też serdecznie na sobotnią adorację i modlitwę różańcową do Niepokalanego Serca NMP w kościele parafialnym o godz. 18:00
  • W miniony czwartek w Cychrach pożegnaliśmy naszych parafian śp. Martę Podbereską i Jerzego Grzędę, których Pan powołał do domu Ojca. Naszych zmarłych polećmy miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek …
  • W Najbliższym czasie sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć:  
  • Adam Tyda zam. w Boleszkowicach i Karolina Mączyńska zam. w Chwarszczanach 
aktualizowano: 2019-08-10 23:08
Wszystkich rekordów:

projektowanie stron www szczecin, design, strony dla parafii

Parafia rzymskokatolicka pw. Św Stanisława BM

ul. Kościuszki 30, 74-404 CYCHRY, tel. 509 820 598 2023 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone