Poniedziałek, 14 października 2019 r. imieniny: Alany, Damiana, Liwii | Poniedziałek XXVII tygodnia okresu zwykłego | Wspomnienie dowolne Św. Kaliksta I, św. Małgorzaty Marii Alacoque

Aktualności

Aktualności 10 sierpnia 23:05 wyświetleń: 32

Ogłoszenia duszpasterskie - XIII niedziela zwykła 30.06. – 07.07.2019 r.

 

Dzisiejszej niedzieli z kościoła w Dargomyślu wyruszyli uczestnicy 27 Szczecińskiej Rowerowej Pielgrzymki na Jasną Górę z terenu naszej gminy. 

 

  • Życzymy sprzyjającej pogody i wytrwałości na trasie.
  • W poniedziałek obchodzić będziemy wspomnienie św. Ottona z Bambergu – patrona naszej diecezji. Miłosierdziu Bożemu zawierzać będziemy wspólnotę Kościoła nad Odrą i Bałtykiem oraz jej pasterzy. Z kolei w środę przeżywać będziemy święto św. Tomasza Apostoła.   
  • We wtorek nie będzie Mszy św. w Cychrach.
  • W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź miesięczna o stałych porach. Dodatkowa Msza św. w Cychrach w piątek o godz. 18:00 Chorych z posługą odwiedzę w sobotnie przedpołudnie. Zapraszam też serdecznie na sobotnią adorację i modlitwę różańcową do Niepokalanego Serca NMP w kościele parafialnym o godz. 18:00
  • W miniony czwartek w Cychrach pożegnaliśmy naszych parafian śp. Martę Podbereską i Jerzego Grzędę, których Pan powołał do domu Ojca. Naszych zmarłych polećmy miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek …
  • W Najbliższym czasie sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć:  
  • Adam Tyda zam. w Boleszkowicach i Karolina Mączyńska zam. w Chwarszczanach 
aktualizowano: 2019-08-10 23:08
Wszystkich rekordów:

projektowanie stron www szczecin, design, strony dla parafii

Parafia rzymskokatolicka pw. Św Stanisława BM

ul. Kościuszki 30, 74-404 CYCHRY, tel. 509 634 884 2019 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone