Czwartek, 18 kwietnia 2024 r. imieniny: Apoloniusza, Bogusławy, | Czwartek II tygodnia okresu wielkanocnego

Aktualności 25 sierpnia 2018 21:47 wyświetleń: 655

Ogłoszenia duszpasterskie - XIV niedziela zwykła 08.07. - 15.08.2018 r.

Rozpoczęliśmy czas wakacji i urlopowych wyjazdów.

• Niech będą one okazją do poznania wielu ciekawych miejsc i zabytków. Zadbajmy jednak także o udział w niedzielnej Eucharystii. W modlitwie pamiętajmy również o rolnikach, którzy rozpoczynają czas żniw i wypraszajmy daru sprzyjającej pogody ale również tak potrzebnego deszczu.
  • W środę obchodzić będziemy święto św. Benedykta, opata - patrona Europy.

Ogłoszenie

W tym roku z naszej Archidiecezji wyruszy (34) Szczecińska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę z kilku miejscowości: Pustkowa, Świnoujścia, Kamienia Pomorskiego, Wolina, Stepnicy, Polic oraz ze Szczecina, gdzie pielgrzymka przejdzie przez centrum miasta.

Uroczysta inauguracja pielgrzymki odbędzie się 29 lipca, podczas Mszy Świętej sprawowanej o godz. 7.00 w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na os. Słonecznym w Szczecinie. Informujemy także, że istnieje możliwość dołączenia na pielgrzymi szlak w dowolnie wybranym czasie pielgrzymując w wybrane dni. Pełna informacja o pielgrzymce znajduje się na plakacie i stronie internetowej www.szczecinska.pl. Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w pieszym pielgrzymowaniu.”

aktualizowano: 2018-08-25 21:49