Wtorek, 06 czerwca 2023 r. imieniny: Laury, Laurentego, Nory | Wtorek IX tygodnia okresu zwykłego | Wspomnienie dowolne Św. Norberta

Aktualności

Aktualności 10 sierpnia 2019 22:56 wyświetleń: 597

Ogłoszenia duszpasterskie - XV niedziela zwykła 14.07. – 21.07.2019 r.

 

W miesiącu lipcu wyruszy z terenu naszej Archidiecezji jubileuszowa XXXV Szczecińska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę.

 

  • W liturgii tygodnia obchodzić będziemy:

- w poniedziałek - wspomnienie św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła 

- we wtorek - wspomnienie  NMP z Góry Karmel

  • Jutro rozpoczynam urlop wypoczynkowy. W tygodniu nie będzie w parafii Mszy świętych. W sobotę 20 lipca w Cychrach o godz. 17:00 Msza św. ślubna Natalii i Radosława. 
  • W Najbliższym czasie sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć:  

Adam Tyda zam. w Boleszkowicach i Karolina Mączyńska zam. w Chwarszczanach

Ryszard Mesjasz zam. w Kostrzynie i Aneta Sułkowska zam. w Kostrzynie  

 

„W miesiącu lipcu wyruszy z terenu naszej Archidiecezji jubileuszowa XXXV Szczecińska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. W tym roku grupy wyjdą z Pustkowa (25.07.), Świnoujścia (26.07.), Kamienia Pomorskiego (26.07.), Wolina (27.07), Stepnicy, Polic (28.07.). Uroczysta inauguracja pielgrzymki odbędzie się 29 lipca, podczas Mszy Świętej o godz. 7.00 w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na os. Słonecznym w Szczecinie. W kolejnych dniach pielgrzymi wyruszą ze Stargardu, Choszczna, Bierzwnika, aby 13 sierpnia stanąć u Stóp Jasnogórskiej Pani.

Informujemy także, że istnieje możliwość dołączenia na pielgrzymi szlak nawet na jeden dzień w dowolnie wybranym czasie, pielgrzymując tyle dni na ile pozwoli czas i siły. Pełna informacja o pielgrzymce znajduje się na stronie internetowej www.szczecinska.pl Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w pieszym pielgrzymowaniu.”

 

 

 

 

 

aktualizowano: 2019-08-10 23:00
Wszystkich rekordów:

projektowanie stron www szczecin, design, strony dla parafii

Parafia rzymskokatolicka pw. Św Stanisława BM

ul. Kościuszki 30, 74-404 CYCHRY, tel. 509 820 598 2023 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone