Poniedziałek, 11 grudnia 2017 r. imieniny: Biny, Damazego, Waldemara | Poniedziałek I tygodnia adwentu | Wspomnienie dowolne Św. Damazego I

Aktualności 29 lipca 22:31 wyświetleń: 64

Ogłoszenia duszpasterskie - XVI niedziela zwykła 23.07. - 30.07.2017 r.

Wakacje dla wielu z nas są czasem wypoczynku a dla rolników okresem wytężonej pracy żniwnej.

• Wszystkim nam zależy na dobrej, słonecznej pogodzie. Tą intencję przedstawiajmy Bogu w naszych codziennych modlitwach.
  • W dniu dzisiejszym przeprowadzamy w naszych kościołach kwestę na rzecz odbudowy gorzowskiej katedry. Za każdy dowód miłosierdzia i solidarności składam serdeczne Bóg zapłać.
  • W liturgii tygodnia obchodzić będziemy

- w poniedziałek - wspomnienie św. Kingi, dziewicy

- we wtorek - święto św. Jakuba, apostoła

- w środę - wspomnienie św. Joachima i Anny, rodziców NMP

- w sobotę - wspomnienie św. Marty

• W najbliższym czasie sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć;

Tomasz Olejnik, syn Józefa i Katarzyny, zam. w Kostrzynie nad Odrą i Patrycja Pożarycka, córka Zbigniewa i Katarzyny, zam. w Kostrzynie nad Odrą.

Narzeczonych polecam modlitwie.

• We wtorek nie będzie w Cychrach Mszy św.
  • W minioną środę odbył się w Dargomyślu pogrzeb byłej naszej parafianki Zdzisławy Kozarowskiej. Z kolei dziś nad ranem odszedł do Domu Ojca nasz parafianin Jan Antoszków zam. w Cychrach. Uroczystości pogrzebowe odbędą się w środę. O godzinie wystawienia ciała zmarłego i Mszy św. zostaniemy poinformowani z klepsydr.

Naszych zmarłych polećmy miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek ...

utworzono : 2017-07-29 22:31
Wszystkich rekordów:

projektowanie stron www szczecin, design, strony dla parafii

Parafia rzymskokatolicka pw. Św Stanisława BM

ul. Kościuszki 30, 74-404 CYCHRY, tel. 509 634 884 2017 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone