Sobota, 24 sierpnia 2019 r. imieniny: Bartosza, Jerzego, Maliny | Sobota XIX tygodnia okresu zwykłego | Święto Św. Bartłomieja Apostoła

Aktualności 10 sierpnia 22:52 wyświetleń: 31

Ogłoszenia duszpasterskie - XVII niedziela zwykła 28.07. – 04.08.2019 r.

W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.

• W czwartek modlimy się o dar świętości dla kapłanów i o nowe powołania do służby w Kościele.
  • W piątek polecamy wspólnotę wierzących Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. W dniu tym sprawowana będzie dodatkowa Msza św. w Cychrach o godz. 18:00
  • W sobotę odwiedzę chorych z posługą duszpasterską. W Dargomyślu o godz. 15:30 Msza ślubna Karoliny i Adama. W Cychrach po Mszy o 18:00 adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwy do Niepokalanego Serca NMP.
  • W czwartek rozpoczniemy miesiąc sierpień. W naszym kraju zachęcamy do podjęcia abstynencji od napojów alkoholowych jako ofiary wynagradzającej za grzech alkoholizmu. Modlić się też będziemy za osoby uzależnione i ich bliskich.
  • W liturgii tygodnia obchodzić będziemy:

- w poniedziałek – wspomnienie św. Marty

- w środę – wspomnienie św. Ignacego z Loyoli, prezbitera

- w czwartek – wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego, biskupa i doktora Kościoła

aktualizowano: ponad tydzień temu, 2019-08-10
Wszystkich rekordów:

projektowanie stron www szczecin, design, strony dla parafii

Parafia rzymskokatolicka pw. Św Stanisława BM

ul. Kościuszki 30, 74-404 CYCHRY, tel. 509 634 884 2019 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone