Środa, 24 kwietnia 2024 r. imieniny: Bony, Horacji, Jerzego | Środa III tygodnia okresu wielkanocnego | Wspomnienie dowolne Św. Fidelisa z Sigmaringen, św. Jerzego

Aktualności 29 grudnia 2013 22:18 wyświetleń: 1267

Ogłoszenia duszpasterskie na I niedzielę po Bożym Narodzeniu 29.12.2013 - 05.01.2014

Dzisiejszej niedzieli obchodzimy święto Świętej Rodziny - Jezusa, Maryi i Józefa. W sposób szczególny pragniemy podziękować Bogu za dar naszych rodzin i prosić, by były źródłem Bożej miłości, pokoju, jedności i wiary.

1.      W środę Uroczystością Świętej Bożej Rodzicielki Maryi rozpoczniemy Nowy Rok. Msze św. odprawiane będą w porządku niedzielnym.

2.      W tym tygodniu przeżywać będziemy pierwszy czwartek, piątek i sobotę miesiąca.

W czwartek Msza św. w Bogusławiu o godz. 16:00 z możliwością spowiedzi przed Mszą.

W piątkowe przedpołudnie odwiedzę chorych.

W piątek o godz. 18:00 Msza św. w Cychrach. Spowiedź miesięczna w Cychrach w poniedziałek, wtorek i środę pół godziny przed Mszą św., w piątek po Mszy św. i w sobotę od godz. 16:00.

Spowiedź dla Dargomyśla w piątek od godz. 15:30.

3.      W przyszłą niedzielę na Mszach św. w Bogusławiu i Cychrach dzieci ze Szkoły Podstawowej w Cychrach przedstawią jasełka.

4.      6 stycznia w Uroczystość Objawienia Pańskiego o godz. 17:00 w sali remizy OSP w Cychrach, odbędzie się spotkanie opłatkowe, na które, w imieniu Rady Parafialnej, zapraszam wszystkich parafian. W programie jasełka bożonarodzeniowe, dzielenie się opłatkiem, wspólne kolędowanie przy akordeonie.

5.      Kolędę duszpasterską rozpocznę od 7 stycznia w kolejności: Dargomyśl, Cychry, Bogusław. Szczegółowy program podam w przyszłą niedzielę.

Bogusław i Cychry

6 stycznia w Uroczystość Objawienia Pańskiego w kościele parafialnym w Cychrach o godz. 15:00 odbędzie się Dziecięcy Przegląd Kolędowy. Dzieci, które zadeklarowały swój udział proszę o przyniesienie kart zgłoszeniowych. Przypominam, że 04.01. w sobotę w godzinach od 10:00 - 14:00 odbędzie się próba dla chętnych w kościele.

aktualizowano: 2013-12-29 22:21