Wtorek, 23 kwietnia 2024 r. imieniny: Ilony, Jerzego, Wojciecha | Wtorek III tygodnia okresu wielkanocnego | Uroczystość Św. Wojciecha

Aktualności 8 lipca 2014 22:13 wyświetleń: 785

Ogłoszenia duszpasterskie na XI niedzielę zwykłą 15.06. - 22.06.2014

W dniu dzisiejszym obchodzimy Uroczystość Najświętszej Trójcy. W czwartek zaś przeżywać będziemy Uroczystość Bożego Ciała.

1.       Msze św. sprawowane będą w Dargomyślu o godz. 9:00, w Cychrach o 12:00 i w Bogusławiu o godz. 15:00. Zadbajmy o świąteczny wystrój naszych domostw. W Boże Ciało w Cychrach i Dargomyślu dzieci klas III obchodzić będą rocznicę I Komunii       Świętej.

Proszę o przygotowanie ołtarzy w stałych miejscach.

Cychry: I  - rodzice dzieci komunijnych  - "Syn Boży karmi nas najświętszym Ciałem i Krwią"

II - Rada Rodziców  -  " Syn Boży umiłował mnie i samego siebie wydał za mnie"

III - Koło Gospodyń wiejskich i Żywy Różaniec  - " Syn Boży żyje i uświęca mnie w Kościele"

IV - Straż Pożarna  -  " Syn Boży nadaje sens i cel mojemu życiu.

W oktawie Bożego Ciała zapraszam do udziału w procesjach eucharystycznych wokół naszych kościołów a dzieci do sypania kwiatków.

2.      W tym tygodniu odbędą się spotkania dzieci rocznicowych oraz młodzieży przygotowującej się do bierzmowania.

utworzono : 2014-07-08 22:13