Czwartek, 25 kwietnia 2024 r. imieniny: Jarosława, Marka, Wiki | Czwartek III tygodnia okresu wielkanocnego | Święto Św. Marka Ewangelisty

Aktualności 8 lipca 2014 22:16 wyświetleń: 855

Ogłoszenia duszpasterskie na XII niedzielę zwykłą 22.06. - 29.06.2014

W oktawie Bożego Ciała zapraszam do udziału w procesjach eucharystycznych wokół naszych kościołów w dniach kiedy sprawowane są Msze św.

1.      Dzieci zaś zapraszam do sypania kwiatków. W środę w Dargomyśłu, a w czwartek w Bogusławiu i Cychrach zakończenie procesji eucharystycznych.

2.      W dniu jutrzejszym młodzież z naszej parafii przyjmie sakrament bierzmowania z rąk ks. biskupa Mariana Błażeja Kruszyłowicza. W dniu tym Msza św. sprawowana będzie w Cychrach o godz. 18:30. Otoczmy młodzież naszą modlitwą.

3.      Jutro przeżywamy Dzień Ojca. Zachęcam rodziny do modlitewnej pamięci o Ojcach.

4.      We wtorek (24 czerwca) przeżywać będziemy uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Jest to dzień odpustu w kościele w Bogusławiu. Zapraszamy na Eucharystię sprawowaną o godz. 18:00. Tego dnia nie będzie Mszy św. w Cychrach.

5.      W środę w kościele w Cychrach sprawowana będzie Msza św. o godz. 16:00 w int. uczniów klasy 6 SP w Cychrach - tegorocznych absolwentów.

6.      W piątek przeżywać będziemy uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa i jednocześnie światowy dzień modlitw o uświęcenie kapłanów.

7.      W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy uroczystość Św. Ap. Piotra i Pawła.

utworzono : 2014-07-08 22:16