Piątek, 19 kwietnia 2024 r. imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa | Piątek II tygodnia okresu wielkanocnego

Aktualności 26 września 2014 23:31 wyświetleń: 900

Ogłoszenia duszpasterskie na XX niedzielę zwykłą 17.08. - 24.08.2014

W miesiącu sierpniu trwamy w dziękczynieniu za tegoroczne plony i opatrznościową opiekę naszego Stwórcy i Zbawiciela.

• Naszymi modlitwami pragniemy również wyprosić łaskę uwolnienia dla wszystkich zniewolonych przez alkohol i inne używki.
  • 25 sierpnia pragniemy udać się pielgrzymką rowerową do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Myśliborzu na coroczne uroczystości związane z urodzinami św. Siostry Faustyny. Chętnych zapraszamy do udziału. Szczegóły podam w przyszłą niedzielę.
  • W ciągu tygodnia w liturgii Kościoła obchodzić będziemy:

- w środę - wspomnienie św. Bernarda, opata i doktora kościoła

- w czwartek - wspomnienie św. Piusa X, papieża

- w piątek - wspomnienie NMP, Królowej

• Zapraszamy do udziału w XXII Pielgrzymce do Myśliborza, która odbędzie się w dniach od 23 do 25 sierpnia br. Uroczysta inauguracja pielgrzymki nastąpi podczas Mszy Świętej o godz. 7.00 w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na osiedlu Słonecznym w Szczecinie. Szczegółowe informacje, w tym także o zapisach, można znaleźć na plakatach i stronie internetowej www.mysliborska.info.
  •  „Zapraszamy wszystkich do udziału w Dożynkach Archidiecezjalnych, które odbędą się 24 sierpnia br. w Pyrzycach, w parafii pw. NMP Bolesnej, przy ul. Staromiejskiej 28. Prezentacja wieńców nastąpi o godz. 14.00, a Msza Święta rozpocznie się o godz. 15.00.
  • Zapraszamy szczególnie mieszkańców miast i miasteczek, aby wspólnie dziękować Bogu za pracę rolników i chleb, który jest owocem pracy rąk ludzkich i Bożego Błogosławieństwa.”
  • 20.08. (środa) zapraszamy serdecznie dzieci i młodszą młodzież na wieczór filmowy do biblioteki, a później na wspólne śpiewanie przy ognisku i pieczenie kiełbasek. Gospodarzem wieczoru będzie Pani Katarzyna Pencak i schola młodzieżowa.
aktualizowano: 2014-09-26 23:36