Piątek, 19 kwietnia 2024 r. imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa | Piątek II tygodnia okresu wielkanocnego

Aktualności 7 października 2012 23:59 wyświetleń: 1354

Ogłoszenia duszpasterskie na XXVII niedzielę zwykłą 07.10. - 14.10.2012 r.

Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy w kościele tydzień miłosierdzia. Naszą modlitwą pragniemy wesprzeć wszystkich potrzebujących pomocy materialnej oraz duchowej.

1. W miesiącu październiku zapraszam dorosłych, dzieci i młodzież, na codzienną modlitwę różańcową sprawowaną:
  2. W czwartek będzie miała miejsce inauguracja Roku Wiary
  3. 13 października organizujemy różaniec plenerowy w sanktuarium MB Nadodrzańskiej Królowej Pokoju w Siekierkach. Wyjazd osób zdeklarowanych o godz. 800 spod plebanii. Przejazd bezpłatny. Chętnych proszę o zapisywanie się w zakrystii.
  4. Z kolei 20 października udajemy się z jednodniową pielgrzymką do sanktuarium Matki Bożej w Licheniu. Przewidywany koszt 80 zł od osoby, w tym obiad w Licheniu. Chętnych proszę o zapisywanie się w zakrystii.
  5. Parafialna schola młodzieżowa Tuba Dei ogłasza nabór nowych członków. Pierwsze spotkanie odbędzie się w sobotę o godz. 1500. Serdecznie zapraszamy dziewczęta i chłopców.
  6. W liturgii nadchodzącego tygodnia przeżywać będziemy:
  • We wtorek - wspomnienie bł. Wincentego Kadłubka, biskupa.
  • W sobotę - wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, prezbitera
  1. Zapraszamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.
  2. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzę pomyślności i wielu łask Bożych.
aktualizowano: 2012-12-25 23:45