Wtorek, 30 kwietnia 2024 r. imieniny: Balladyny, Lilli, Mariana | Wtorek IV tygodnia okresu wielkanocnego | Wspomnienie dowolne Św. Piusa V

Aktualności 21 marca 2015 23:43 wyświetleń: 922

Ogłoszenia duszpasterskie - V niedziela Wielkiego Postu 22.03. - 29.03.2015 r.

Za tydzień obchodzić będziemy Niedzielę Palmową Męki Pańskiej. Pamiętajmy o przygotowaniu i przyniesieniu gałązek palmowych, które poświęcone zostaną podczas każdej Eucharystii.

• W tym tygodniu od poniedziałku do środy dzieci ze szkół w Cychrach i Dargomyślu przeżywać będą rekolekcje wielkopostne. Program dostępny jest w szkołach, wywieszony w gablocie w przedsionku kościoła, dostępny na stronie internetowej parafii.

W Cychrach spotkania odbywać się będą w dwóch grupach wiekowych

w godz. od 8:20 - 10:30.   Msza na zakończenie rekolekcji w środę o godz. 8:20

W Dargomyślu spotkania odbywać się będą w dwóch grupach wiekowych

w godz. 11:00 - 13:00.   Msza na zakończenie rekolekcji w środę o godz.11:00

• Zapraszam serdecznie do udziału w Drodze Krzyżowej, którą w tym tygodniu poprowadzimy ulicami naszych miejscowości.

- w Dargomyślu - środa, bezpośrednio po wieczornej Eucharystii o godz. 17:00

- w Bogusławiu - czwartek godz. 18:00. Rozpoczęcie przy kościele.

- w Cychrach - piątek godz. 18:00. Rozpoczęcie na placu kościelnym, zakończenie przy krzyżu przydrożnym.

• W środę Uroczystość Zwiastowania Pańskiego - W dniu tym obchodzimy Diecezjalny Dzień Świętości Życia. Modlić się będziemy o uszanowanie życia ludzkiego od poczęcia do naturalnej śmierci a także za stanowiących prawo i rodziców.
  • Z soboty na niedzielę (29 marca) nastąpi zmiana czasu z zimowego na letni. Przesuniemy wskazówki o godzinę do przodu. Zmiana czasu odprawiania Mszy św. nastąpi po świętach od wtorku wielkanocnego.
aktualizowano: 2015-03-21 23:53