Wtorek, 30 kwietnia 2024 r. imieniny: Balladyny, Lilli, Mariana | Wtorek IV tygodnia okresu wielkanocnego | Wspomnienie dowolne Św. Piusa V

Aktualności 13 lipca 2015 11:21 wyświetleń: 623

Ogłoszenia duszpasterskie - VI niedziela wielkanocna 10.05. - 17.05.2015 r.

Przeżywamy Uroczystość Odpustową ku czci patrona naszej parafii św. Stanisława B.M.

• Niech ten gorliwy pasterz i mąż stanu będzie dla nas wzorem mężnego przeżywania wiary i stawiania czoła przeciwnościom.
  • Serdecznie dziękuję całej naszej wspólnocie parafialnej, osobom zaangażowanym w kształtowanie życia liturgicznego i duszpasterskiego a także zatroskanym o wymiar materialny parafii i kościołów.
  • Podziękowania kieruję również do przybyłych kapłanów z naszego dekanatu za dar wspólnej modlitwy.
  • W tym tygodniu odbędą się katechezy dla dzieci komunijnych: W Cychrach we wtorek o godz. 17:00, w Dargomyślu w środę po Mszy o godz. 17:00
  • W środę (13 maja) przeżywać będziemy wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Fatimy. Jest to dzień odpustu parafialnego w Parafii Fatimskiej w Dębnie. Zapraszamy na uroczystą Eucharystię, która sprawowana będzie o godz. 18:00 oraz na procesję fatimską.
  • Od dzisiaj do środy włącznie przypadają tzw. dni krzyżowe - Dni Modlitw o urodzaje.
  • W piątek rozpoczęcie nowenny przed uroczystością Zesłania Ducha Św.
  • W sobotę przeżywać będziemy święto Andrzeja Boboli, patrona Polski.
  • W przeszłą niedzielę obchodzić będziemy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
utworzono : 2015-07-13 11:21