Piątek, 26 kwietnia 2024 r. imieniny: Marii, Marzeny, Ryszarda | Piątek III tygodnia okresu wielkanocnego

Aktualności 10 września 2017 22:02 wyświetleń: 725

Ogłoszenia duszpasterskie - XX niedziela zwykła 20.08. - 27.08.2017

W sobotę przeżywać będziemy Uroczystość NMP Częstochowskiej.

W dniu tym w Cychrach sprawowana będzie o godz. 17:00 Msza św. ślubna Beaty i Karola. Natomiast w Dargomyślu dodatkowa Msza św. sprawowana będzie o godz. 18:00

•  25 sierpnia (tj. w piątek) w sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Myśliborzu, odbywać się będą coroczne uroczystości związane z rocznicą urodzin św. Siostry Faustyny - apostołki miłosierdzia Bożego. W dniu tym przybędą do sanktuarium piesze pielgrzymki ze Szczecina, Koszalina, Rokitna i Trzcińska. Uroczysta Msza św. pod przewodnictwem ks. bp. rozpocznie się o godz. 12:00. O 15:00 Godzina Miłosierdzia z ucałowaniem relikwii św. Faustyny i bł. Michała Sopoćki. Pragniemy udać się na te uroczystości w pielgrzymce rowerowej. Należy zabrać ze sobą prowiant na drogę, zaopatrzyć się w kamizelkę odblaskową i sprawdzić stan techniczny roweru. Wyjazd o godz. 8:30 spod kościoła w Cychrach. Wszystkich chętnych zapraszam do zgłaszania swojego udziału.
  • W piątek o godz. 18:00 w Cychrach dodatkowa Msza św.
  • W liturgii tygodnia obchodzić będziemy:

- w poniedziałek  - wspomnienie św. Piusa X, papieża

- we wtorek - wspomnienie NMP Królowej

- w czwartek - święto św. Bartłomieja, apostoła

- w sobotę - wspomniana już Uroczystość NMP Częstochowskiej

• W najbliższym czasie sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć:

Karol Podbereski, syn Jerzego i Danuty, zam. w Cychrach i Beata Kopaniecka, córka Edwarda i Stanisławy, zam. w Cychrach

oraz

Artur Załuski, syn Jarosława i Reginy, zam. w Kostrzynie i Marta Katarzyna Mączyńska, córka Bogusława i Teresy, zam. w Cychrach

aktualizowano: 2017-09-10 22:07