Czwartek, 21 czerwca 2018 r. imieniny: Alicji, Alojzego, Rudolfa | Czwartek X tygodnia okresu zwykłego | Wspomnienie obowiązkowe Św. Alojzego Gonzagi

Aktualności

Aktualności 10 września 2017 22:39 wyświetleń: 242

Ogłoszenia duszpasterskie - XXIII niedziela zwykła 10.09. - 17.09.2017

8 września obchodziliśmy święto Narodzenia N.M.P.

 

  • Przez wstawiennictwo Matki Bożej Siewnej pragniemy dzisiaj prosić o błogosławieństwo ziarna na nowe zasiewy. Również dzisiaj, za chwilę, odnowimy Akt Poświęcenia Kościoła w Polsce Niepokalanemu Sercu Maryi.    
  • W minioną niedzielę podczas kwesty na rzecz poszkodowanych w nawałnicach zebraliśmy kwotę 2523 zł. Nasz dar serca przekazałem już do Caritas Polska. Jeszcze raz składam serdeczne podziękowania wszystkim ofiarodawcom, Bóg Zapłać.
  • W liturgii tygodnia przeżywać będziemy:

- w środę - wspomnienie św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła

- w czwartek - święto Podwyższenia Krzyża Św.

- w piątek - wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej

- w sobotę - wspomnienie św. Korneliusza, papieża i Cypriana, biskupa i męczennika

  • W najbliższą sobotę (16 wrzesień) Rada Sołecka i Rada Parafialna organizują dożynki wiejskie. Serdecznie zapraszamy dorosłych, młodzież i dzieci na boisko piłkarskie Klubu Sportowego Pomorzanin. Start o godz. 16:00. Wszystkie nasze przesympatyczne gospodynie zachęcamy do złożenia daru serca w postaci wspaniałych domowych wypieków. Podczas dożynek kwestować będziemy na nasz kościelny instrument. Członków Rady Parafialnej oraz wszystkich chętnych do włączenia się w przygotowanie dożynek zapraszamy na zebranie dzisiaj o godz. 19:30 na probostwie. 
aktualizowano: 2017-09-10 22:43
Wszystkich rekordów:

projektowanie stron www szczecin, design, strony dla parafii

Parafia rzymskokatolicka pw. Św Stanisława BM

ul. Kościuszki 30, 74-404 CYCHRY, tel. 509 634 884 2018 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone