Piątek, 26 kwietnia 2024 r. imieniny: Marii, Marzeny, Ryszarda | Piątek III tygodnia okresu wielkanocnego

Aktualności 30 grudnia 2012 22:32 wyświetleń: 1171

Ogłoszenia duszpasterskie na Uroczystość Świętej Rodziny

W dniu dzisiejszym przeżywamy Uroczystość Świętej Rodziny. Naszą modlitwą otoczyć pragniemy rodziny naszej parafii, wypraszając Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej oraz wzrastania w wierze, nadziei i miłości

Serdecznie zapraszamy wszystkich parafian, a w szczególności rodziców z dziećmi.

1. O godz. 16:00 odbędzie się w naszym kościele Dziecięcy Przegląd Kolędowy.
  2. W poniedziałek kończymy rok kalendarzowy. Zapraszam na wieczorną Mszę św. w Cychrach zakończoną nabożeństwem dziękczynno-przebłagalnym.
  3. We wtorek 1 stycznia powitamy Nowy Rok. W dniu tym przeżywać będziemy Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Msze św. sprawowane będą w porządku niedzielnym.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.

W czwartek wypraszać będziemy łaski świętych powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych.

W piątkowe przedpołudnie odwiedzę chorych z posługą.

Spowiedź św.

- Cychry, w poniedziałek i wtorek od godz. 17:00, czwartek i piątek po Mszy św.

- Bogusław, w czwartek od godz. 16:00

- Dargomyśl, w środę i piątek od godz. 16:00

Z racji na sobotę kolędę rozpocznę od godz. 10:00

Plan dla Dargomyśla i Cychr podam w przyszła niedzielę.

1. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Uroczystość Objawienia Pańskiego. Na wszystkich Mszach poświęcę kredę i kadzidło. Ofiary przy tej okazji składane przeznaczone będą na potrzeby misji.
  2. Wizytę duszpasterską (kolędę) rozpocznę od soboty (5 styczeń) od Bogusławia nr 1 – 23.
  3. Wczoraj zakończył swoją ziemską pielgrzymkę nasz parafianin † Zygmunt Lisowski

Msza Pogrzebowa odprawiona będzie w poniedziałek o godz. 12:00 w naszym kościele. Wcześniej wystawienie ciała zmarłego w kaplicy przedpogrzebowej. Polećmy śp. Zygmunta miłosierdziu Bożemu … wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.

aktualizowano: 2012-12-30 22:38