Piątek, 26 kwietnia 2024 r. imieniny: Marii, Marzeny, Ryszarda | Piątek III tygodnia okresu wielkanocnego

Aktualności 26 września 2014 23:15 wyświetleń: 734

Ogłoszenia duszpasterskie na XVII niedzielę zwykłą 27.07. - 03.08.2014

W dniu dzisiejszym odbywa się w naszej parafii poświęcenie pojazdów związane ze wspomnieniem św. Krzysztofa.

• Przy tej okazji przeprowadzana jest w całej Polsce zbiórka kwesta na zakup środków transportu dla polskich misjonarzy. Ofiary te będzie można złożyć przy wyjściu z Kościoła.

W miesiącu sierpniu zapraszam wszystkich chętnych na organizowane pielgrzymki i wyjazdy:

- 14 sierpnia na spływ kajakowy dolnym odcinkiem rzeki Myśli z piknikiem nad Odrą.

- 15 sierpnia na pielgrzymkę autokarową do Rokitna na uroczystości odpustowe i dożynkowe.

- 25 sierpnia na pielgrzymkę rowerową do myśliborskiego sanktuarium Jezusa Miłosiernego.

Proszę o wcześniejsze zagłoszenie swojego udziału gdyż ilość miejsc jest ograniczona.

• W dniu wczorajszym odeszła do domu Ojca nasza parafianka zam. w Cychrach Rozalia Pliś. Polećmy naszą zmarłą siostrę miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek ....
  • W tym tygodniu przypadają pierwszy piątek i sobota miesiąca. Chorych odwiedzę z posługą w piątkowe przedpołudnie.

Spowiedź miesięczna:

- Bogusław - czwartek od 16:00

- Dargomyśl - środa i piątek od 16:00

- Cychry - poniedziałek, wtorek, sobota od 17:30 oraz w czwartek i piątek po Mszy św.

• W ciągu tygodnia w liturgii Kościoła obchodzić będziemy:

- we wtorek - wspomnienie św. Marty.

- w czwartek - wspomnienie św. Ignacego z Loyoli - prezbitera

- w piątek - wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego - biskupa i doktora Kościoła.

• Ubiegłej niedzieli zebraliśmy tacę w wysokości 1500 zł z przeznaczeniem na odbudowę kościoła w Dolsku za co w imieniu ks. proboszcza z Różańska pragnę serdecznie podziękować.
utworzono : 2014-09-26 23:15