Niedziela, 28 kwietnia 2024 r. imieniny: Bogny, Walerii, Witalisa | IV Niedziela okresu wielkanocnego | Wspomnienie dowolne Św. Piotra Chanela, św. Ludwika Marii Grignion de Monfort

Aktualności 26 września 2014 23:55 wyświetleń: 851

Ogłoszenia duszpasterskie na XXV niedzielę zwykłą 21.09. - 28.09.2014

W dniach 27-28 września br. odbędzie się XXX Ogólnopolska Pielgrzymka Małżeństw i Rodzin na Jasną Górę, przeżywana pod hasłem „Polska odnawia małżeńskie śluby”.

• W związku z tym w duchowej jedności z uczestnikami Ogólnopolskiej Pielgrzymki Małżeństw i Rodzin w przyszłą niedzielę zapraszam małżeństwa do odnowienia przyrzeczeń małżeńskich.
  • W niedzielę, 28 września br., o godz. 15.00, w ramach VII Międzynarodowej Akcji Koronka do Bożego Miłosierdzia na ulicach miast świata, będzie miała miejsce modlitwa, głównie w intencji pokoju na świecie. Koronka do Bożego Miłosierdzia będzie odmawiana również w naszej parafii przy krzyżu przydrożnym w Cychrach o godz. 15:00.
  • W lit. tygodnia obchodzić będziemy:

- we wtorek - wspomnienie św. o. Pio, zakonnika i stygmatyka.

- w czwartek - wspomnienie bł. Władysława z Gielniowa, prezbitera.

- w sobotę - wspomnienie św. Wincentego a Paulo, prezbitera.

• Chciałbym przypomnieć o skarbonce, która znajduje się na filarze pod chórem, do której możemy składać ofiarę na kwiaty do kościoła.

Bogusław

• Rozpoczęły się prace malarskie w kościele prowadzone sposobem gospodarczym, wszystkich chętnych do wzięcia udziału w tym przedsięwzięciu odsyłam do Pana Piotra Chmielewskiego w celu zorganizowania prac.

utworzono : 2014-09-26 23:55